ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

SİLİKON PARSİYEL AYAK ÇALIŞMALARIMIZ

Protez alanındaki tecrübemizi silikon tekniğinde de kullanarak yüksek kaliteli fonksiyonel, kozmetik ve dayanıklı silikon protezleri ihtiyaç sahiplerine uygulamaktayız.

    Yaptığımız her protez kişiye özgü detay ve özelliklerle el sanatıyla oluşmaktadır. silikon güzel olduğu kadar dayanıklı bir ürün elde edilmesini sağlar. Özel silikon ekibimiz bir sanatçı gözü ile her protezi itina ile çalışır. Hasta memnuniyetinin en üst düzeye çıkması, uyum, konfor ve süspansiyon ile ilgili olası sorunların önlenmesi için farklı çalışmalar yapar. 

   Yapım süreci detaylı bir bilgi ve hastanın etkilenen taraf ve diğer taraf da dahil olmak üzere hassas alçı kalıbı alınarak başlar.
Doğru renk eşleşmesi sağlamak amacıyla, yüksek kaliteli hastanın film görüntüleri alınır. Mükemmel bir renk uyumu, en iyi kozmetik sonuçlar için çiller ve kan damarları gibi özel bilgiler eklenir. Silikon boyası sadece silikon bir yüzey işleme malzemesi değil, entegre olarak renklendiricidir, malzeme boyunca emdirilerek
protezin daha uzun ömürlü ve mümkün olduğunca doğal görünümlü olmasını sağlayacaktır.
        Öncelikle hazırlanan test protezinde doğru hizalama, süspansiyon, uyum ve boyutu,  kontrol edilecektir. Hastaya özel hazırlanan bir deneme protezi takılır ve 1-2 hafta kontrol ve değerlendirme yapılarak kalıcı protezde yapılacak değişiklikler tespit edilir.

          Kalıcı protezde son derece yüksek kalitede tıbbi silikon kullanılır. Bu silikon, hastanın klinik ve kozmetik ihtiyaçlarına uygun dayanıklı, tamamen benzersiz bir üründür.

Ayrıntılı bilgi için www.istanbulsilikonevi.com 

  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf